הצטרף לצוות שלנו

סנטיאנט הוא ארגון זכויות בעלי חיים (זב”ח) המבצע תחקירים סמויים וקמפיינים בישראל ובחו”ל. אנחנו מחפשים מנהל טכנולוגיות ראשי (CTO), במשרה מלאה או חלקית, לעבודה מיוחדת ומאתגרת מאוד:

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

מנהל טכנולוגיות ראשי (CTO)
מיקום: ישראל (חובה)

בתור מנהל טכנולוגיות ראשי תוביל פרויקטים חדשניים של פיתוח שיקדמו ויאפשרו את עבודתנו בישראל ובחו”ל. משימותיך יהיו סודיות ורגישות.

דרישות:

– יתרון מובהק למהנדסים ולאנשי שמגיעים עם רקע בתחומים הבאים: הנדסת מכונות, הנדסת אלקטרוניקה, רובוטיקה, מכניקה, חשמל, אופטיקה, צילום דיגיטלי ורקע בחומרה הקשורה בכך. גם ידע בתוכנה הוא שימושי עבור העבודה הזאת.
– חוש טכני וטכנולוגי מפותח
– מוסר עבודה גבוה, נחישות, שאפתנות
– צידוד באידיאולוגיה שלנו ואהבת בעלי חיים
– כושר למידה של דברים חדשים
– כושר גבוה של פתרון בעיות

האם זה מתאים לך? כנראה שכן, אם יש לך נסיון מעשי בתחומי הנדסה שונים, בעיקר מכנית ואלקטרונית, ואתה שואף לצמצם את הסבל בעולם ונכון לעשות הרבה לשם כך. אני אוהב ללמוד דברים חדשים ולומד אותם מהר, כנראה שתהנה מהעבודה הזאת.

* השכר גבוה יחסית לשכר בעמותות ובתחום הזב”ח, ונמוך (כמובן) יחסית למגזר הפרטי.

אם אתה מעוניין, אנא שלח קורות חיים למייל – [email protected] וצרף מכתב מקדים שמסביר בקצרה למה אתה מתעניין בתפקיד הזה, מה החיבור האידאולוגי שלך למשרה הזאת, וכל דבר נוסף שתרצה לומר לנו או לשאול אותנו. עוד מידע על משרה זו יימסר למועמדים המתאימים.

מי אנחנו
עמותת סנטיאנט (Sentient) נוסדה ב-2017 בידי קבוצת אקטיביסטים ממגוון תחומים – עתונות, טכנולוגיה, מדיה חברתית ועוד. אנחנו עמותת תחקירים בינלאומית הפועלת למען כל היצורים החשים. מטרתנו היא צמצום הסבל בעולם. אנו מתמחים בטכנולוגיות הצילום החדשניות ביותר, כדי להעניק לצופים לא רק תמונה דו-ממדית רגילה אלא חוויה מוחשית עזה, ממשית כמעט, תהליך רגשי עמוק שיש בכוחו לשנות את התודעה. הנה דוגמה לכך. אנו משתפים פעולה עם ארגונים שונים בקמפיינים המיועדים למקסם את החשיפה ואת התוצאה של התחקירים שאנחנו עושים. בזכות קמפיינים מוצלחים ושיתופי פעולה טובים אנחנו יכולים לחולל שינוי לא רק אצל יחידים אלא גם ברמה המוסדית.

כמה מן התחקירים שלנו אפשר לראות כאן
עמוד הפייסבוק שלנו: www.facebook.com/sentientforall